niedziela, 28 września 2014

NIKOGO W POLSCE NIE INTERESUJE ŁAMANIE PRAW CZŁOWIEKA PRZEZ SĄDY.

CZYTAJ WCZEŚNIEJ POST: http://zwokandy.blogspot.com/2014/05/nieprawdziwe-oskarzenia-o-wysyanie.htmlMichał Cyrankiewicz w "Rzeczpospolitej" z 4/XII/2014 r., s. C6, cytuje słowa Ireny Lipowicz Rzecznika Praw Obywatelskich: "w Polsce powszechna jawność budzi zastrzeżenia [...] rozumiem obawy sędziów przed upublicznieniem w internecie ich oświadczeń majątkowych". Rzecznikiem czyich interesów jest Irena L?

Irena L. (m.in.: posłanka z ramienia Unii Demokratycznej i Unii Wolności, wielokrotnie rekomendowana przez Platformę Obywatelską na najwyższe stanowiska, profesor, ambasador, dyrektor...) 20/III/2015 r. w "Poranku Radia TOK FM" deklaruje objęcie przez tzw. Rzecznika Praw Obywatelskich szczególną opieką Jacka Ż. (m.in.: prezes; pracuje dla: "Gazety Wyborczej", "Polityki", Radia TOK FM...). Żarciki prominentów? :(
Opinia publiczna skrót: RPO wyjaśnia jako: Rzecznik Platformy Obywatelskiej.


Do Rzecznika Praw Obywatelskich skierowałem wnioski z 25-03-2013 i 23-04-2013 dotyczące łamania praw człowieka przez sądy. Rzecznik Praw Obywatelskich nie reaguje. Wobec czego kieruję przeciwko niemu powództwo. W postępowaniu sądowym w interesie koleżanek: ssr z sądu rej. W. Ś. i sso z sąd ok. w W., które dopuściły się łamania praw człowieka, ssr Milena Dutkowska podpisuje 21-06-2013 wyrok (sąd rej. W. Ś., wydział VI cywilny, sygn. akt VI C 184/13) oddalający powództwo i zasądza ode mnie 300 złotych. Ssr Milena Dutkowska do czasu wydania wyroku nie posiadała żadnej wiedzy na temat jakiejkolwiek odpowiedzi Rzecznika Praw Obywatelskich na ww. wnioski. W sprawie tej, jak i w innych symptomatycznie oddalono wszystkie moje wnioski i nie dopuszczono do przesłuchania świadków. Przewlekano wysłanie uzasadnienia tzw. wyroku, apelację na wyrok z 21-06-2013 mogłem wnieść dopiero 01-09-2013. Po czym dalej, celowo przewlekano przekazanie sprawy do sądu II instancji zmuszając mnie, już po wniesieniu apelacji, do przygotowania dodatkowych pism. Jak mnie poinformowano: „sprawa została przekazana [dopiero] w dniu 21.02.14 r. do sądu ok. w W., V Wydziału Cywilnego - Odwoławczego z apelacją”.

Rozprawa apelacyjna: Sąd Okręgowy w Warszawie, ul. Płocka 9 (sygn. akt V Ca 4089/13; orzekają na posiedzeniu sso: Bogusława Jarmołowicz-Łochańska, Agnieszka Wiśniewska, Joanna Wiśniewska-Sadomska) - odroczona bezterminowo. 

21-11-2014 podające się za ssa, sso: Anna Orłowska, Małgorzata Borkowska, Aleksandra Kempczyńska podpisuję postanowienie oddalające skargę na naruszenie prawa do rozpoznania sprawy bez nieuzasadnionej zwłoki, w którym twierdzą nieprawdę i nie odnoszą się do istoty skargi.

 
Nie są zainteresowani łamaniem praw człowieka w Polsce przez sądy:

1) Organizacja Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie, Biuro Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka

Biuro "działa wyłącznie na zlecenie państw członkowskich". W Polsce, państwie członkowskim łamane są prawa człowieka, co zagraża demokracji i to nie interesuje Biura. Dalszych owocnych działań "na zlecenie" za pieniądze obywateli "państw członkowskich":(

2) Rzecznik Praw Obywatelskich
OTO CO NADESZŁO W ODPOWIEDZI


BRAK ODPOWIEDZI


BRAK ODPOWIEDZI

3) Sejmowa Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka

BRAK ODPOWIEDZI
 

NADESZŁA ODPOWIEDŹ...
Komisje sejmowe tylko dla posłów - nie dla obywateli, sejm dla posłów - nie dla obywateli. Łamanie praw człowieka w Polsce przez tzw. sądy nie należy do kompetencji Sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka? Sejmowa Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka nie ma uprawnień do rozpatrzenia kwestii łamania praw człowieka w Polsce przez tzw. sądy? Tzw. sądy niezależne, tzw. sędziowie niezawiśli - od tzw. polityków? :) Czy tzw. praworządność ma polegać na łamaniu praw człowieka w Polsce przez tzw. sądy? Jakiego tupetu potrzeba aby pisać takie rzeczy w oficjalnym piśmie tzw. Kancelarii Sejmu?


4) Helsińska Fundacja Praw Człowieka
BRAK ODPOWIEDZI 


ODPOWIEDŹ JEDNOZNACZNA:
ŁAMANIEM PRAW CZŁOWIEKA PRZEZ SĄDY W POLSCE
FUNDACJA NIE JEST ZAINTERESOWANA.


5) Fundacja im. Stefana Batorego
BRAK ODPOWIEDZI


 
BRAK ODPOWIEDZI
FUNDACJA JEST DOGADANA Z TZW. SĄDEM, WYNAJMUJE MU JEDNĄ Z KONDYGNACJI W SWOJEJ WYPASIONEJ SIEDZIBIE.

6) Ministerstwo Sprawiedliwości

MINISTERSTWO NIE JEST ZAINTERESOWANE ŁAMANIEM PRAW CZŁOWIEKA PRZEZ SĄDY 


MINISTERSTWO NIE ZAJMUJĄC STANOWISKA ODESŁAŁO MOJE PISMO DO SĄDÓW, KTÓRE DOPUŚCIŁY SIĘ ŁAMANIA PRAW CZŁOWIEKA, CO MOŻNA ODEBRAĆ JAKO PRZYZWOLENIE NA ŁAMANIE PRAW CZŁOWIEKA

DALSZY CIĄG "OBIEGU DOKUMENTÓW I PROCEDOWANIA" PRZEZ TZW. SĄD, KTÓRY DOPUŚCIŁ SIĘ M. IN. ŁAMANIA PRAW CZŁOWIEKA
  
7) Krajowa Rada Sądownictwa
BRAK ODPOWIEDZI
TZW. KRAJOWA RADA SĄDOWNICTWA NIE ZAJMUJĄC STANOWISKA ODESŁAŁO MOJE PISMO DO SĄDÓW, KTÓRE DOPUŚCIŁY SIĘ ŁAMANIA PRAW CZŁOWIEKA, CO MOŻNA ODEBRAĆ JAKO PRZYZWOLENIE NA ŁAMANIE PRAW CZŁOWIEKA


8) Senacka Komisja Praw Człowieka, Praworządności i Petycji

 SENAT NIC NIE MOŻE ZROBIĆ W KWESTII ŁAMANIA PRAW CZŁOWIEKA PRZEZ SĄDY I ZWIĄZANYCH Z TYM ZAGROŻEŃ DLA DEMOKRACJI?
 

1 komentarz:

  1. Właśnie otrzymałam pismo z WSA z 8.o1.2o15 IV-o4o1|1|15 stwierdzające że mam prawo kolejny raz zaskarżyć PINB z powodu nie wykonania Wyroków WSA PINB został już raz ukarany grzywną za bezczynność Istotnym w tej sprawie jest fakt że Prokuratura Lódzka | Apelacyjna,Okręgowa,,,Lodz Sródmieście i Lódz Gorna| odmawia wszczęcia śledztwa twierdząc że prawo nie zostało złamane podobnie Sądy Lodzi do Apelacyjnego włącznie Ile kosztuje Skarb Państwa 134 rozprawy przy udziale 54 adwokatów z urzedu ? Kto za to płaci ?

    OdpowiedzUsuń