wtorek, 17 lutego 2015

SSR ŁUKASZ M., SĄD REJ. W. Ś., X WYDZIAŁ KARNY


Czytaj posta (dotyczy tzw. postępowania sądowego, w którym udzielał się Łukasz M.):
http://zwokandy.blogspot.com/2014/05/nieprawdziwe-oskarzenia-o-wysyanie.html
Łukasz M. w 2 postanowieniach przez niego podpisanych (z 11-10-2011 i z 09-12-2011) de facto stwierdził, iż łamanie praw człowieka, niedopuszczanie do przesłuchania wnioskowanych świadków mających ważną i zasadniczą wiedzę dla postępowania sądowego, oddalenie wszystkich złożonych wniosków dowodowych, odrzucenie pisma rzekomo przeze mnie nie podpisanego nie są to okoliczności tego rodzaju, że mogłyby wywołać uzasadnioną wątpliwość co do bezstronności Iwony K. i Urszuli G.-B..
W postępowaniu przeciwko Łukaszowi M. przed tzw. Sądem Okręgowym w Warszawie, II Wydział Cywilny, sygn. akt II C 595/13 przewodniczy Eliza Kurkowska, przewodniczący II Wydziału Cywilnego, Bernard Chazan (wcześniej postępowanie toczyło się przed tzw. Sądem Rejonowym dla Warszawy Śródmieścia, VI Wydział Cywilny, sygn. akt VI C 186/13, przewodnicząca Anna Grabowska).
Eliza Kurkowska nie wyraziła zgody na sfotografowanie tzw. sądu czyli siebie. Jak wiadomo funkcjonariuszom publicznym można wykonywać fotografie w trakcie wypełniania obowiązków służbowych. O co chodzi? Czego boi się funkcjonariuszka?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz